KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 9474095
nr 947 4095
Etsningar
3 st Lars Gösta Lundberg, 75-upplaga, signerad. -85, motivet: 74x53
Utrop:
3.000 kr
Såld:
450 kr
måndag 9 mars 2015
kl 18:07:16
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)